Avių vilnos kirpimo mašinėlė BASS 320W | Kirpimo žirklės

84,99 €

-15,00 €

99,99 €

Apie prekę

 Profesionali avių vilnos kirpimo mašina "BASS POLSKA" 320W


Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522

Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje
(kontaktai)


Aukštos kokybes, profesionali avių vilnos kirpimo mašinėlė, turinti Europos sąjungos kokybės sertifikatą (CE). Galingas 320W variklis išvysto 2400 aps/min. Ši avių kirpimo mašina skirta profesionaliam naudojimui, bet ja lengvai išmoks naudotis ir pradedantysis. Dėl mažo kirpimo mašinos svorio, ergonomiško jos dizaino ir ilgo (net 5 metrai) laido ja labai lengva ir patogu naudotis. Komplekte patogus lagaminas nešiojimui, valymo šepetukas, alyva mašinos tepimui, instrukcija, įrankiai mašinėlės išrinkimui ir surinkimui ir profesionali avių vilnos kirpimo mašina.

Ši galinga ir patikima avių kirpimo mašinėlė yra ideali greitam ir kokybiškam bandos kirpimui. Ji yra labai aukštos kokybes, todėl tarnaus Jums daugelį metų. Mašinėlė yra ergonomiško dizaino, sveria tik 1530g ir turi ilgą 5 metrų kabelį todėl ja labai lengva ir patogu naudotis.
 
Svarbi informacija:
Jei teisingai naudosite ir prižiūrėsite mašinėlę, ji tarnaus Jums daugelį metų. Pirma įsitikinkite, kad laikote ją saugioje ir sausoje vietoje, nes bet kokia drėgmė, gali turėti įtakos mašinėlės efektyvumui.
Sutepkite mašinėlę aliejumi prieš ir po naudojimo. Jei to nepadarysite variklis dirbs sunkiai ir kais, tai gali sukelti Jūsų gyvūnų diskomfortą ir kirpimo mašinėlė dėl padidėjusios apkrovos gali sugesti. 

Specifikacijos:

Avių kirpimo mašinėlė "BASS POLSKA"
Gamintojas: "BASS" Lenkija
Variklis: 320W
Kirpimo greitis: 2400 aps / min
Įtampa: 240V
Dažnis: 50 Hz
Ilgis: 35 cm
Ašmenys: 13 dantų
Priekinis diskas: 4 dantų
Ašmenų plotis: 80mm
Laido ilgis: 5 m,
Svoris: 1530g
Garantija: 12 mėnesių!
Gamintojas "BASS" Lenkija


Dėmesio!
Prekės dalys yra pažymėtos specialiais raudonos spalvos apsauginiais lipdukais. Nuklijavus apsauginį lipduką prekė atgal nepriimama ir nekeičiama.

Kaip pasikeisti aviakirpės peiliukus ? 
Kaip suveržti aviakirpės peiliukus ?  

 
Avių vilnos kirpimo mašinėlė BASS 320W | Kirpimo žirklės

 Avių vilnos kirpimo mašinėlė BASS 320W | Kirpimo žirklėsAvių vilnos kirpimo mašinėlė BASS 320W | Kirpimo žirklėsAvių vilnos kirpimo mašinėlė BASS 320W | Kirpimo žirklės